طراحي داخلي آپارتمان 280 متري به سبك صنعتي

طراحي داخلي منزل،دكوراسيون منزل،طراحي آپارتمان

طراحي داخلي آپارتمان 280 متري به سبك صنعتي

سبك صنعتي از آن دسته سبك هايي است كه با سليقه ي خيلي از افراد مطابق نيست اما طرفداران خاص خود را دارد. از جمله ويژگي هاي اين سبك، استفاده از متريالهايي نظير آجر، بتن و فلزات آن هم به طور اكسپوز است. يعني تمام اين متريال هاي به نحوي به كار مي روند كه چشم بتواند خود متريال خام بدون پرداخت را مشاهده كند. از جمله ويژگي هاي ديگر اين سبك، استفاده از پلان باز است. يعني فضا با كمترين جدا كننده ها طراحي مي شود و فضاها بصورت يكسره هستند كه البته اين مورد بستگي به فضا و شرايط خواهد داشت اما در سبك صنعتي اين مورد نيز يكي از اصول به شمار مي رود. يكي از مهمترين ويژگي هاي ديگر سبك صنعتي، مشخص بودن سازه و تاسيسات است. لوله هايي كه روي سقف هستند و كاملا مشخص اند مثال بارزي از اين ويژگي هستند.

طراحي داخلي منزل مسكوني مورد بررسي در اين بخش، به سبك صنعتي صورت گرفته است و شما مي توانيد ويژگي هاي ذكر شده را، در طراحي اين آپارتمان به وضوح ببينيد. استفاده از متريال هاي فلز، آجر و بتن بصورت اكسپوز! لوله هاي تاسيسات بصورت اكسپوز! شايد بد نباشد كه سبك صنعتي را مترادف كلمه ي اكسپوز بدانيم.

طراحي و دكوراسيون داخلي اين آپارتمان توسط Dmitry Sheleg  و گروه معماري ZROBYM Architects  صورت گرفته است. با خط معمار همراه باشيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط معماري و طراحي داخلي | ۱۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۹:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

طراحي داخلي منزل مسكوني به سبك ايتاليايي

طراحي داخلي منزل،دكوراسيون منزل،طراحي داخلي ويلا

طراحي داخلي منزل مسكوني به سبك ايتاليايي

در اين بخش قصد داريم نگاهي به طراحي يك خانه ويلايي بياندازيم كه به سبك ايتاليايي ديزاين شده است. شايد سبك ايتاليايي شناخته شده نباشد، منظور اين است كه از المان هاي طراحي خانه هاي سنتي ايتاليايي براي ديزاين اين ويلا استفاده شده است. اين المان ها هم در طراحلي داخلي و هم طراحي نما مشهود هستند. اين خانه ي ويلايي در شهر آستين از ايالت تگزاس واقع شده است و معماري آن بر عهده ي Vanguard Studio Inc بوده است. كار طراحي و اجرا در سال 2015 به اتمام رسيده است. اميدواريم از تصاوير اين منزل ويلايي لذت ببريد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط معماري و طراحي داخلي | ۱۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۷:۴۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |